Časté užívání léků, kynutého těsta a mléka způsobuje zamoření zažívacího traktu cizorodými mikroorganismy - konidiemi, kvasinkami, stafylokoky. Tito paraziti žijí na sliznici zažívacího traktu, živi se krvi a zaplavuji náš organismus jedy, které produkuji.

Pro boj s dysbakteriemií použijeme česnek.

 

Postup:

Po dobu jednoho až dvou týdnů sníme denně ráno nalačno jeden stroužek (Českého kvalitního) česneku hodinu před jídlem a jeden dvě hodiny po večeři, ničím nezajídáme ani nezapíjíme.

Příznakem vyhojení bude vymizení nadýmání po jídle. V průběhu léčení obzvlášť zanedbaných případů vyvolává česneková šťáva pálení v jícnu a žaludku. Vše je v pořádku. Po česnekem usmrcených mikroorganismech se totiž obnažuji ranky, které při styku s česnekovou šťávou pálí. Může se objevit i bušeni srdce.

Co česnek obsahuje:

Česnek je jediná potravina obsahující rozpuštěné germanium. Tento prvek upevňuje „pružinový“ systém všech chlopni v organismu. 

Pro obnovu žlázové a vstřebávaci schopnosti žaludečně-střevní sliznice je dobré použit odvar z ovsa, který připravíme následujícím způsobem.

 

Postup na odvar z ovsa:

Oves promyjeme, usušíme a umeleme. Do termosky nasypeme 2 polévkové lžíce mletého ovsa a zalijeme 0,5 l vařící vody. Necháme 3 až 4 hodiny ustat.

Použití odvaru:

Tento odvar je výborný pro obnovu zdraví po porodu, kdy došlo k velkým ztrátám krve, v rekonvalescenci po operacích, při lékových alergiích, anemii, diabetu, hypoaciditě, chronických onemocněních plic, porušeni peristaltiky. Odvar popíjíme během dne.

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Vašek Raiser

 

Zdroje:

Vilmy Partyková (Hladovění pro zdraví)

E-shop pro detoxikaci

Goorganic.cz je e-shop, který se specializuje na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Výběr zboží je založen na vlastní zkušenosti a každá položka je pečlivě vybrána.

 1 Organic 1

DO OBCHODU

Sdílejte nás prosím na...

Podpořte nás FacebookPodpořte nás Google BookmarksPodpořte nás TwitterPodpořte nás LinkedIn

ODEBÍRAT NOVINKY

Chcete být neustále informovaní o novinkách na těchto stránkách? Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail. Nebo se zaregistrujte.

Copyright © nechci-cukrovku.cz

TOPlist