Vašek žil do svých 38 let pro většinu lidí "normálním" životem. Jedl a pil co mu přišlo pod nos, pravidelně užíval léky na vysoký tlak a tak nějak byl v zajetí závislostí na "dobrém" jídle (maso, masné výrobky, sůl, koření,..) a pivě nebo víně.

Považoval se za gurmána a domníval se, že si tak užívá života. Postupem času si vypěstoval 30kg nadváhu, takže byl stále unavený, což mu po práci umožňovalo maximálně tak gaučing u televize.

Z tohoto "zdánlivého" užívání si života se vyklubala Cukrovka. Dala o sobě vědět nejdřív tím, že záhadně rychle zhubl, později měl nezvykle velkou žízeň, která ho nutila pít hodně kalorických alkoholických nápojů až v předkolabsovém stavu skončil na týden v nemocnici s extrémně vysokou hladinou cukru v krvi.

Do 2 měsíců od diagnozy a stanoviska lékařů, že si bude muset píchat inzulin a brát doživotně léky se alternativně z cukrovky II uzdravil.

Dnes žije jiným "normálním" životem - ve zdraví. Díky tomu má mnohem více energie, než dřív a tak mohl začít plnit své poslání, které si uvědomil. Pomáhat lidem svou službou. Na svém portálu, který vytvořil, sdílí svou zkušenost s převzetím zdraví do vlastních rukou.

Celý svůj příběh sdílí na: www.nechci-cukrovku.cz

Na webu najdete informace o očistách těla s radami a články k uzdravení z cukrovky, snížení krevního tlaku a hubnutí.

Postupně shromáždil potraviny, které začal jíst a protože nebylo snadné je sehnat v supermarketech, začal je nakupovat přes internet. Následně založil vlastní e-shop, kde vyzkoušenou výživu prodává včetně dalších doplňků stravy a příslušenství ke zdravému životnímu stylu a detoxikaci těla. 

Vaška najdete také na Facebooku

 
 
 
 

E-shop pro detoxikaci

Goorganic.cz je e-shop, který se specializuje na produkty pro detoxikaci organismu a zdravý životní styl. Výběr zboží je založen na vlastní zkušenosti a každá položka je pečlivě vybrána.

 1 Organic 1

DO OBCHODU

Sdílejte nás prosím na...

Podpořte nás FacebookPodpořte nás Google BookmarksPodpořte nás TwitterPodpořte nás LinkedIn

ODEBÍRAT NOVINKY

Chcete být neustále informovaní o novinkách na těchto stránkách? Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail. Nebo se zaregistrujte.

Copyright © nechci-cukrovku.cz

TOPlist